Apie įmonę

 

Mes dirbame tam, kad jūsų veikla būtų efektyvesnė, sąnaudos mažesnės, o svarbius sprendimus priimtumėte greičiau ir tiksliau.

 

Pagrindinė kompanijos veikla - informacinių sistemų projektavimas, kūrimas ir palaikymas. Nesame griežtai apsiriboję kuria nors viena technologija ar platforma, todėl galime kiekvienam projektui pasirinkti geriausiai tinkantį sprendimą. Mūsų naudojamos technologijos: .NET,  C#, PHP, MS SQL, MySQL. Kuriame taikomąsias programas (desktop applications), Windows-servisus, online sistemas bei web-servisus. Naudojame trečiųjų šalių sukauptą patirtį bei patikimus sprendimus (platformas, komponentų rinkinius), kas leidžia per trumpesnį laiką sukurti patogų bei šiuolaikinį produktą.

 

Sprendimai. Per eilę metų esame įgyvendinę daugiau nei 100 įvairiausių IT projektų viešajame sektoriuje, finansų, aviacijos, žiniasklaidos, nekilnojamojo turto, prekybos srityse, kurių tarpe  CRM (santykių su Klientais valdymo sprendimai), pardavimų automatizavimo (SFA) sprendimai, dokumentų valdymo sistemos, projektų valdymo sistemos, resursų valdymo informacinės sistemos, nuotolinio mokymosi sistemos, renginių organizavimo sprendimai, iki teisminio skolų išieškojimo sprendimai, balso sintezės sprendimai.

 

Kompetencija. Į savo komandą priimame tik ilgametę patirtį IT srityje turinčius, kvalifikuotus specialistus, į kurių žinias nuolatos investuojame ir kurių darbo rezultatais didžiuojamės.

 

Patirtis. UAB „Etalinkas“ – informacinių technologijų įmonė jau nuo 2005 metų vysto informacinių technologijų verslą. Per šį laikotarpį įgijome gerai šalyje žinomų kompanijų ir organizacijų pripažinimą ir tai mums yra didžiausias įvertinimas. Esame pirmieji Lietuvoje sertifikavę įmonės vadybos sistemą pagal ISO 20000 standartą. Klientams suteikiame galimybę realiu laiku kontroliuoti mūsų darbą ir savo projektų progresą. Tikimės ir jus matyti savo Klientų tarpe.