Mitai apie IS

  • Brangu ir skirta tik didelėms kompanijoms. Etalinko patirtis rodo, kad didžioji dalis projektų biudžetų neviršija 50000 Lt. Taigi ar apsimoka investuoti? Pateiksime pvz.: „UAB“ paslaugų kompanijos metinės pajamos 1 Mln Lt ir 8% pelnas, kas sudaro 80 000 Lt. Siekiant padidinti pelną 25%, pajamas turėsite padidinti 250 000 Lt arba sumažinti sąnaudas 20 000 Lt. Tarkime, kad "UAB" dirba 10 darbuotojų, kurių vidutinis metinis atlyginimas su mokesčiais sudaro 50 000 Lt, iš viso 500 000 Lt. Įsidiegę IS gausite ženklią pridėtinę vertę, kadangi, priklausomai nuo verslo šakos, apytiksliais skaičiavimais iki 15% padidės darbuotojų efektyvumas, tai, remiantis pateiktu pvz, įsidiegus IS, nuo atlyginimo fondo t.y. 500 000 Lt, padidėjus darbuotojų našumui 15%, jus sutaupysite 75 000 Lt ir tai į šią sumą dar neįskaičiavus papildomai darbuotojų sukurtos pridėtinės vertės. Įvertinus tai, kad vidutinė Etalink IS diegimo projekto vertė 50 000 Lt, investicija atsiperka per vienerius metus, o nuo kitų metų atneša pelną. Žinoma, tik nuo Jūsų priklauso, ar pasiektą efektyvumą tinkamai valdysite ir tai paversite pinigais.

 

  • Dažnai IS pradinis ir galutinis biudžetai skiriasi net kelis kartus. Priklausomai kokią IS diegimo kompaniją bei sistemą pasirinksite ir kiek diegėjas detaliai išanalizuos Jūsų verslo procesus (būtinas aktyvus Jūsų dalyvavimas), nuo to priklausys projekto sėkmė ir pasitenkinimas rezultatu. Etalinkas turi sukaupęs tinkamą kompetenciją valdant projektus, todėl mūsų Klientai nekenčia nuo išaugusių biudžetų.

 

  • Ilgas diegimo procesas t.y. IS diegimas užtrunka nuo kelių mėn. iki kelių metų. Mūsų patirtis rodo, kad, priklausomai nuo įmonės dydžio ir veiklos specifikos, IS diegimas vidutiniškai užtrunka 2-6 mėn.

 

  • Sudėtingas darbuotojų adaptacijos procesas t.y. reikia skirti daug laiko, kad darbuotojai įsisavintų IS. Etalinkas diegia lengvai perprantamas sistemas, su kuriomis pramokti dirbti nereikia daugiau nei keletos dienų. Vėliau, esant poreikiui, Klientą konsultuojame telefonu IS valdymo klausimais.